KAPAT
Kamer ithalat
KAPAT

- Hoşgeldiniz

Düğün Fotoğrafçısı , Türkiye Düğün Fotoğrafçıları , Düğün Fotoğrafları

Sitemizde Toplam 353 Firma, 16 Haber, 9 Ürün ve 11 İlan Bulunuyor.

Düğün Fotoğrafları

FİYAT TEKLİFİ AL

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 6 + 7 = ?

ÖZDEMİR FOTOĞRAF

Adres : ŞEHİT YILMAZ KAAN CAD. YILDIZTEPE MAH. HÜSEYİN BAKKAL DURAĞI BAĞCILAR

Telefon : 02124613336

Telefon 2 : -

Faks : -

fotoozdemir@hotmail.com

www.fotoozdemir.com

Yıllardır birçok düğünün hikayesini hikaye tarzında anlatıp; gelin ve damatlarımıza unutulmayacak elle tutulur hatıralar armağan etmekteyiz.

Özenle ve büyük bir heyecanla hazırlandığınız bu özel gününüz için sizlere; düğün hazırlıklarınızdan, gelini evden alma merasimine, kuaför hazırlıklarınızdan, düğününüzün bitiş anına kadar her anınızın fotoğraflarını çekerek bunları belgesel tadında sunmaktayız.

Stüdyo fotoğrafçılığının çok gerilerde kaldığı günümüzde, dış mekan çekimleri ile sizlere hayal gibi geçirdiğiniz düğün gününüz için farklı ve özel yerlerde çekilmiş daha önce eşine rastlanamayacak harikalıkta fotoğraflar çekmekteyiz.

Profesyonel anlamda beklentilerinizin neredeyse tamamını karşılayabilecek ekibimiz ve ekipmanımızla düğününüzün her anını sizler için fotoğraflamaktayız.

Gelin odasındaki hazırlıklarınız ve kuaför hazırlıklarınız için bayan ekip arkadaşlarımız duygusal ve eğlenceli anlarınızı çekmektedir. Bunun yanı sıra damatlar için de; damat tıraşı olurken ve arkadaşları ile geçirdiği son bekar anları için çekimler yapmaktayız.

Gelin ve damat çekimlerini en özel yerlerde sizler için hazırlamakta ve yapmaktayız. Beğendiğiniz ya da olmasını istediğiniz yerler için ufak bir yolculuk sonrası hayallerinizi düğün fotoğraflarınıza dökmekteyiz. Türkiye’nin her yerindeki düğünlerinize sizler için gelip profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Siz sadece bize ulaşın gerisini bize bırakın : )

19 Aralık 2015 tarihinde eklenmiş ve 1.337 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim 8
Resim 9
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6 Resim 7 Resim 8 Resim 9

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Harita Bilgisi

PDF