KAPAT
Kamer ithalat
KAPAT

- Hoşgeldiniz

Düğün Fotoğrafçısı , Türkiye Düğün Fotoğrafçıları , Düğün Fotoğrafları

Sitemizde Toplam 353 Firma, 16 Haber, 9 Ürün ve 11 İlan Bulunuyor.

Düğün Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçısı Tokat

Ana Sayfa » Blog » Düğün Fotoğrafçısı Tokat

düğün-fotoğrafçısı-burak-akındaş-düğün-fotoğrafı

Tokattan dünyaya açılan objektif…
Tokat’ta ve Türkiye’nin bir çok ilinde düğün fotoğrafçısı denilince akla ilk gelen profesyonel isimlerden Burak AKINTAŞ’tan düğün sonrası çekimler için büyük bir adım.
Herkesin bildiği gibi güzel bir düğünün en önemli unsurlarından biriside düğün fotoğrafçısı seçimidir.Düğününüz ne kadar güzel olursa olsun o anları profesyonel olarak ölümsüzleştirmek bir yetenek gerektirir ve o özel anlarınız albüm içerisinde duran bir andan ibaret olmamalıdır.Her baktığınızda size o anı yaşatacak kadar heyecan verici ve duygu yüklü olmalıdır.
Daima yenilikçi düşüncelerle müşterilerinin beğenisini kazanan ve tercih edilmesinin sebeplerinden birisi olan akıntaş fotoğrafçılığın yeni serüvenine düğün sonrası İTALYA çekimlerine değinelim istedik.
Tuğba ve Ekrem EKMEKÇİOĞLU çifti uzun araştırmalar sonucu karar verdikleri günden itibaren gerek düğün öncesi, düğün günü ve son olarak düğün sonrası çekimlerini gerçekleştirmek için burak beyle irtibat kuruyorlar.
Her müşterisi kendisi için özel olan burak beye bukez sürpriz EKMEKÇİOĞLU çiftinden geliyor ve alışılmışın dışında objektifini italya sınırlarına çevirmek için yola çıkıyorlar.
Roma ,milano, venedik, floransa sokaklarında sadece italyanların değil tüm dünyanın şahit olduğu bir aşk hikayesini ölümsüzleştiriyorlar.Bu kez tüm dünya önünde aşk için çeken burak bey italyanların ilgisinden memnun kaldığını dile getiriyor. Ekmekçioğlu çiftinin mutluluğu her fotoğraf karesinden belli olurken, dünyanın her ülkesinde çekime hazır olduğunu belirten Burak  AKINTAŞ ”aşkın olduğu heryerde aşk için çekiyoruz” sloganıyla Tokat’tan dünyaya açılan objektifine yeni çiftlerini heyecanla beklediğini belirtti.Yakın zamanda baba olmak için hazırlanan akıntaş, düğün fotoğrafçılığının yanı sıra  doğum ve bebek fotoğrafçılığı içinde adım attığını belirtti.Yeniliklere açık olan AKINTAŞ yaptığı işler ve yeni projelerle adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Fiyat Teklifi Al

17 Nisan 2016 tarihinde eklenmiş ve 452 kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

PDF